Červen 2013

Nebezpečná zatáčka xD

18. června 2013 v 9:58 | Zuzík |  Vtipy
"Buď opatrnější při jízdě, Zuzanko ," napomíná muž ženu na motorce. "Pozor! Copak nevidíš značku Nebezpečná zatáčka?!" "Právě, že ji vidím! Tak raději pojedu rovně!"

Tomáš Kostka

13. června 2013 v 9:14 | Zuzík |  Závodníci
Tomáš Kostka se narodil 27.8.1984 ve Zlíně. Mezi jeho záliby patří stíhací letouny, cyklistika, fotbal, hudba a in-line brusle.Svoji kariéru začal coby pilot cestovních vozů v šestnácti letech, ale ta netrvala příliš dlouho, protože po vítězství v prvním dvojdílném závodě dostal nabídku na test formulí a u nich zůstal po následujících pět let. Od školní formule Ford, se s výraznými výsledky dostal přes formuli 3 a Nissan V6 až do "předkola F1", kterou byla a neustále je Světová série Formule Renault 3,5, ve které dokázal držet krok s takovými esy jako Robert Kubica či Heikki Kovalainen. Zazářil i při oficiálních testech formule GP2, když dostal příležitost v mistrovském týmu druhé nejprestižnější formulové série světa testovat pro ART Grand Prix vedené Nicolasem Todtem a uvedl se jako jeden z nejrychlejších nováčků. V sezóně 2008 získal titul mistra České republiky v závodech cestovních vozů na okruzích s vozem Audi A4 DTM R12, které ve polupráci s továrním oddělením Audi Sport připravoval tým BRT. Pro sezonu 2009 se Tomáš stal jezdcem nejlepší série cestovních vozů na světě DTM, kde hájí barvy Audi v týmu Kolles Futurecom-BRT, a je na čele hodnocení nováčků v této skvělé sérii cestovních vozů.
V roce 2010 Tomáš přesedlal na Mercedes C-Klasse DTM týmu Cars.cz Charouz Racing a zvítězil s přehledem ve všech kategoriích Mistrovství ČR a získal celkem čtyři tituly Mistra ČR.
Tomáš Kostka


Autoškola :D

13. června 2013 v 9:03 | Zuzík |  Vtipy
Tati, mám ti vyprávět o mé první jízdě v autoškole, nebo si o tom zítra přečteš v novinách?